Juventus: A teljes vezérkar belebukott a botrányba

MNO
2006. 05. 11. 17:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Juventus labdarúgócsapatának teljes vezetősége lemondott a klub körül kialakult botrány miatt.

Mint ismert, az olasz szövetség (FIGC) május 5-én indított vizsgálatot Luciano Moggi, a Juventus főigazgatója, illetve Antonio Giraudo, a torinói klub ügyvezetője ellen, mivel mindkettejüket mérkőzések végeredményének manipulálásával vádolják. A szervezet birtokában állítólag olyan telefonbeszélgetések felvételei vannak a 2004/2005-ös szezonból, melyeken Moggi a rangadókra megrendeli a játékvezetőket, illetve a kijelölt bírókkal is beszél a kedvező eredmény érdekében.

(Hír TV)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.