Motorosok balesete Tassnál

Az egyik motoros elhajtott a helyszínről, a másikat pedig ittassága miatt elő kellett állítani vasárnap hajnalban Tassnál, miután egy autónak ütköztek.

MNO
2006. 05. 21. 8:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A baleset vasárnap hajnalban történt Tass külterületén az 51-es főutat Tassal összekötő úton. Egy ott közlekedő Citroen személyautónak ütközött két motorkerékpár, az egyik a helyszínről elhajtott.

A Yamaha vezetője könnyű sérülést szenvedett, a Kecskemétről kiérkező mentő ellátta, de nem szállította el – tekintettel arra hogy feltehetően alkoholt fogyasztott –, a járőr vérvételre előállította.

Objektív Hírügynökség

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.