A méheket is lopják

Az elmúlt hónapokban igencsak elszaporodtak a méhkaptárlopások Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében – tudta meg a HavariaPress.

MNO
2006. 06. 06. 12:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Négy bűncselekmény a vásárosnaményi, kettő a mátészalkai, egy-egy pedig a nyíregyházi, illetve a záhonyi rendőrkapitányság illetékességi területén történt. A kaptártolvajok összesen 74 kaptárt loptak el, általában méhcsaládokkal együtt. A bűncselekményekkel okozott kár megközelíti a négymillió forintot. A megyei rendőr-főkapitányság vezetője százezer forint díjat tűzött ki a lopássorozat elkövetőinek nyomravezetőjének.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.