Lakóház égett Újszászon

Kigyulladt egy lakóház szobája hétfőn a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Újszászon.

MNO
2006. 10. 16. 14:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Szolnoki Önkormányzati Tűzoltósághoz délelőtt érkezett a jelzés, hogy az égő lakásban még egy középkorú férfi is bent rekedt. A megyeszékhely tűzoltói két tűzoltójárművel vonultak ki a helyszínre. Kiérkezésükre azonban a szomszédok már majdnem eloltották a lángokat, illetve a férfit is kimentették a házból. A lakószobában berendezési tárgyak, bútorok égtek, a tűzoltók egy vízsugárral fejezték be az oltást.

A mentők a kimentett középkorú férfit kórházba szállították, aki első információk szerint a lábán szenvedett kisebb égési sérüléseket. A tűz keletkezési oka, és a keletkezett kár értéke még vizsgálat alatt.

(Objektív Hírügynökség)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.