Kristóf Attila: Feledékeny politikusok

MNO
2007. 04. 10. 10:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kristóf Attila: Én nem tudom, hogy a politikusok feledékenyek-e. Például Boross Péter, aki annak idején Antall József erős embere volt, emlékszik-e arra, mit kapott miniszterelnökként és annak előtte a szabad magyar médiától, amely Árpád-sávos, turulkodó hóbagolyként testesítette meg. Felidézi-e emlékezetében, hogy az ő idején távolították el a Magyar Rádióból a „vérprofikat”, közöttük Mester Ákost, akinek a neve – kegyes hozzám a sors! – csak hosszas gondolkodás után jutott eszembe.

Magyar Nemzet, 2007.április 10.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.