Rosszul lett a parlamentben Navracsics Tibor

Rosszul lett hétfőn délután a parlament plenáris ülésén Navracsics Tibor, a Fidesz frakcióvezetője. Az ülésen rövid szünetet rendeltek el.

MNO
2007. 04. 16. 11:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Fidesz frakcióvezetője Bárándy Gergely napirend előtti felszólalása alatt lett rosszul. A fideszes képviselő elfehéredett és leesett a székéről. Képviselőtársai felültették, majd ivott egy pohár vizet.

Navracsics Tibor ezután képviselőtársai segítségével, saját lábán elhagyta az üléstermet. A folyosón, pamlagon ülve egy orvos és mentősök vizsgálták majd a mentősök kíséretében elhagyta a folyosót.

Szili Katalin a rosszullét ideje alatt felszólította a fotósokat, hogy ne használják gépeiket.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.