Komjáti visszatért a Vasashoz

Komjáti András visszatért a Vasas labdarúgócsapatához, ezentúl az U19-es csapat vezetőedzőjeként dolgozik a piros-kék klub sikereiért. Az angyalföldiek korábbi védője néhány évvel ezelőtt már dolgozott a felnőtteknél, míg legutóbb Felcsúton tevékenykedett.

MNO
2007. 07. 10. 13:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Voltak ajánlataim különböző felnőtt csapatoktól is, de nem szerettem volna újra vidékre költözni emiatt, hiszen a családom itt él Budapesten. A másik ok, amiért végül a Vasast választottam az, hogy szerintem komoly kihívás az utánpótlásban dolgozni, főleg egy ifi ”A„ csapatnál – mondta Komjáti András a Vasas honlapjának. A tréner egy évre szóló szerződést kötött.

(foci24.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.