Felborult egy személyautó

Felborult egy személyautó a Kerepesi úton, a Mosoni utcánál, ezért a Keleti pályaudvar felé csak egy sáv járható, nagy a dugó – tájékoztatott a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese kedden.

MNO
2007. 10. 16. 6:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bálint Gabriella elmondta: egy piros lámpánál álló autóba belerohant egy másik kocsi, amely az ütközés következtében felborult, és a buszsávban állt meg. Mindkét járműben csak a vezető utazott, a felborult autó sofőrje fejsérülést szenvedett – tette hozzá.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.