A Mexikó-ralival folytatódik a sorozat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz 5. Mexikó-ralival az idei szezon első murvás versenye kezdődik el pénteken. Sébastien Loeb (Citroën C4 WRC) tavaly magabiztos versenyzéssel győzött itt, azonban Mikko Hirvonen (Ford Focus WRC) fogadkozik, hogy idén nem lesz a címvédőnek ilyen könnyű dolga. Az első helyért folytatott harcba könnyen beleszólhat még Petter Solberg (Subaru Impreza WRC) is, aki rendre jól autózik Mexikóban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!