Drága élelmiszerek – pánikhangulatot okoz az infláció
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA nyersanyag- és az élelmiszerárak emelkedése miatt világszerte terjed az inflációs pánik. A piacokon nő a nyugtalanság a monetáris könnyítések áradata miatt is, amelyek további tápot adhatnak az inflációs nyomás növekedésének – jelentette a Reuters. Ráadásul a gazdasági (recessziós) és inflációs aggodalmak jelenlegi kombinációja megakadályozza a világ tőzsdéit abban, hogy hasznot húzzanak a kamatcsökkenésekből és az eddig elkészült fiskális tervekből.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!