Jövőre nem az államé a lengyel Intercity

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Jövőre már magántulajdonba, részvénybefektetőkhöz kerülhet a lengyel állami vasúti személyszállító PKP Intercity. Most választotta ki privatizációs tanácsadóit, a PricewaterhouseCoopers és az ING Securities cégeket, és a vasúttársaság által kiadott közlemény szerint az eladásra a 2009 első felében várható tőzsdei kibocsátással kerül sor.

MNO
2008. 02. 26. 19:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.