MSZP-s belépővel jutott be Tomcat Szanyi sajtótájékoztatójára

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Szanyi Tibor arra kéri az újlipótvárosiakat, hogy ne üljenek fel a péntekre meghirdetett „fasiszta provokációnak”, de nagyszámú, csendes jelenlétükkel adják jelét önvédelmi képességüknek. Erről az MSZP országgyűlési képviselője csütörtökön Budapesten sajtótájékoztatón beszélt. Lapunk úgy értesült, hogy Szanyi sajtótájékoztatójára a Tomcat néven elhíresült blogger az MSZP-től kapott sajtóbelépővel jutott be. Az MSZP sajtóosztálya közleményében tudatta, hogy megtévesztés miatt biztosítottak belépőt Polgár Tamásnak.

MNO
2008. 04. 10. 16:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.