Illegálisan főzték a pálinkát az istállóban

A békéscsabai Fővámhivatal járőrei a pénteki napon jövedéki ellenőrzést tartottak egy mezőkovácsházi ingatlanon. A fináncok a lakóingatlan mellett található istállóban egy illegálisan készített és éppen működő szeszlepárló készüléket találtak.

MNO
2008. 11. 01. 12:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kazánházban tartott további kutatás eredményeképpen 24,5 liter lefőzött pálinka került elő. Az ingatlan tulajdonosa elmondta, hogy a lepárló készüléket maga építette az interneten talált leírás alapján. A vámhatóság a berendezést és a pálinkát lefoglalta, az ingatlan tulajdonosa ellen jövedékkel visszaélés elősegítése bűncselekmény miatt eljárást indított.

(Objektiv Hírügynökség)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.