Reméljük, Marshall azért nem áll neki egy folytatásnak, mondjuk, szilveszterre. Vajon most már egyetlen ünnep sem lesz biztonságban tőle? Csinál egy filmet húsvétra, karácsonyra és a nemzeti ünnepekre is? Sokan úgy hiszik, a Valentin nap nem más, mint a marketingesek kampányfogása, hogy hihetetlen sok giccset tudjanak a szerelmesekre pofátlanul drágán rátukmálni. Nézzék meg ezt a filmet. És elmegy tőle a kedvük.
Egy dátum a pokolból + Képek + Videó
Vidámság kell, romantika kell, szerelem kell és ez magától kell. Magának meg orvos kell – hangzik el a film 5. percében. És valóban. Az az érzése az embernek, hogy csak azért, mert egyre nagyobb divatja van a Valentin napnak, Cupido bármilyen romantikusnak titulált kommerszt megpróbál leszuszakolni a torkunkon. A Valentin nap nem más, mint egy dátum a pokolból.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!