A vak is látta, hogy Miroslav Klose méteres lesen állt, amikor befejelte a Bayern München 2-1-es győzelmét jelentő gólját a Fiorentina ellen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén szerda este, amit érthetően nehezen tudnak feldolgozni a firenzeiek.
„Még úgy is, hogy a kispadon ültem, kristálytisztán láttam, hogy Klose lesen van” – nyilatkozta a téboly határán lévő Riccardo Montolivo. „Nagyon nehéz megemészteni, hogy ilyen nyilvánvalóan megloptak minket, szomorú, hogy ez megtörténhetett a Bajnokok Ligája ezen szakaszában.”
A középpályás ugyanakkor még nem mondott le csapata továbbjutásáról, és rendkívül értékesnek tartja az idegenben szerzett gólt.
A Violák elnöke, Diego Della Valle szintén keserű szájízzel nyilatkozott a lefújást követően.
„Jól játszottunk, minden félelem nélkül, és erre nagyon büszkék lehetünk. Ami azonban a játékvezetőt illeti, botrányos volt a ténykedése. Sajnos túl gyakran látunk olyan bírókat, akiknek valami egészen mással kellene foglalkozniuk munka gyanánt, az ő kezüket el kellene engedni, hogy valami más pénzkereseti lehetőség után nézzenek.”
Az ominózus találatot szerzett Miroslav Klose egy percig sem próbálta tagadni: orbitális lesen volt a fejes pillanatában.
„A megérzéseim már ott a pályán azt súgták, hogy a védők vonala mögött helyezkedtem, és a lassítás ezt igazolta. Ennek ellenére nagyon boldogok vagyunk, hogy sikerült nyernünk” – nyilatkozta a meccs főhőse.
(sporthirado.hu)
Orbán Viktor: Árad a sajtó! + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!