Rónay Tamás: Marketingtámadás

MNO
2010. 02. 15. 7:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Rónay Tamás: Az amerikaiak előtt így egyetlen esély maradt: nagyobb veszteségek és szégyen nélkül kivonulni az országból. Most kizárólag erre koncentrálnak. A szombaton megkezdett akció is ennek a része. Azt maguk sem hiszik, hogy a tálibok egyik főhadiszállásának megtámadásával térdre kényszeríthetik az egyre erősebb radikális iszlamistákat, de jelen helyzetben már az is komoly fegyvertény a szövetségesek számára, ha legalább részsikereket érnek el. Ennél többre aligha futhatja erejükből.

A teljes cikket itt olvashatja.

(Népszava, 2010. február 15.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.