Új kenuval készül Vajda

Az idén két viharos versenyhelyszín is lesz a programjában, ezért új kenuval készül az olimpiai bajnok Vajda Attila. A tavalyi világbajnokságon elért ezüstjével elégedett, bár elismeri, hullámvölgyben volt.

MNO
2010. 02. 25. 11:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Új kenuval vág neki az idei versenyeknek Vajda Attila, mert a szezonban két olyan helyszín is lesz, ahol viharos időre lehet számítani. Az InfoRádiónak nyilatkozó olimpiai bajnok sportoló sikernek értékeli a tavalyi vb-n elért második helyet és bár az ezüst egy hullámvölgy eredménye, összességében nincs hiányérzete. Vajda elmondta, hogy a kenus szakosztályban tizenkét világklasszissal szemben versenyez, így pedig nehéz mindig az élen maradni.

(Info Rádió)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.