Terry felesége két hete menekült Dubajba, miután a bulvárlapok nagydobra verték, hogy a sztárfocistának viszonya volt a híres fehérneműmodell Vanessa Perroncellel. Arról a Perroncelről van szó, aki egy másik angol válogatott labdarúgónak, a Chelsea-t is megjárt Wayne Bridge-nek az exfelesége, házasságuk gyümölcse egy hároméves gyermek.
Négy nappal ezelőtt repült kedvese után az emirátusokba Terry, hogy megmentse a házasságát. Úgy tűnik, teljes sikerrel járt. A Valentin-napot már együtt ünnepelte a pár, le is fényképezték őket, ahogy egy ötcsillagos hotel úszómedencéjében dorbézolnak. Hétfőn kéz a kézben érkeztek vissza Londonba, a Heathrow repülőtérre.
„Soha nem hidegült el a viszonyunk, jobban szeretjük egymást, mint valaha” – nyilatkozta Terry a brit sajtónak.
A Chelsea ikonja tehát a feleségét nem, csak angol válogatott kapitányi karszalagját vesztette el a szexbotrányban.
(sporthirado.hu)
Orbán Viktor: Micsoda éjszaka volt!















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!