A belvíz adja a legtöbb munkát

Az elmúlt hetekben a belvíz miatti elöntések és az ellene való védekezés adja a nagyobb feladatot a Közép-Tisza vidékén, az ezzel összefüggő munkák a Közép-Tisza Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság (Köti-kövizig) szinte teljes működési területére kiterjednek – közölte a Lovas Attila védelemvezető keddi szolnoki sajtótájékoztatóján.

MNO
2010. 03. 02. 11:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mint a vízügyi igazgató jelezte: az ár- és belvíz elleni védekezésben több napja már csaknem négyszáz ember dolgozik, és költségek januártól számítva elérték 300 millió forintot.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.