Ágyában dohányzott, meghalt

Bennégett a lakásában egy férfi Csepelen, miután vasárnapra virradóra tűz ütött ki a Katona József utcában található négyemeletes ház második emeletén – közölte a tűzoltóság.

MNO
2010. 03. 07. 8:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tűzoltók azután vették észre a férfi holttestét, hogy megfékezték a tüzet a lakásban – mondta a tűzoltóság videoügyeletének munkatársa.

Hozzátette: a tüzet valószínűleg az okozta, hogy az áldozat az ágyban dohányzott – a tűzvizsgálók jelenleg is nyomoznak a helyszínen.

A tűz miatt az épületben a második emelet feletti szinteket kiürítették, de másnak nem esett baja.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.