Kirúgta az apját Hamilton
Fellázadt az atyai szigor ellen vagy csak megfontolt üzleti lépést tett? Nagy kérdés, miként is kell – ha kell egyáltalán – Lewis Hamilton legfrissebb döntését értékelni, amelynek lényege, hogy ezentúl csak apa-fiú kapcsolat lesz közte és Anthony Hamilton között. Vagyis a 2008-as Formula–1-es világbajnok „megfosztotta” menedzseri titulusától a papáját, akit az átmeneti időszakban a McLaren–Mercedes stábja helyettesít.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!