A berendezés hajnalban hibásodott meg, emiatt a vonatok fokozott biztonsági előírások szerint, 20-30 perces késéssel közlekedtek. A nagyobb késések elkerülése miatt, a Budapest–Cegléd–Szolnok vonalon Debrecen felől Budapestre közlekedő InterCity vonatok kerülőútvonalon Újszászon át közlekedtek, így nem érintették Cegléd, Ferihegy, Kőbánya-Kispest, valamint Budapest-Zugló állomásokat.
A közlemény szerint déltől az InterCity vonatok már a megszokott rend szerint közlekednek, azaz megállnak az említett állomásokon. A teljes helyreállításig – várhatóan 20 óráig – 10-15 perccel hosszabb menetidővel közlekednek a személyszállító vonatok a Budapest–Szolnok vonalon – olvasható a közleményben.
(MTI)
Az Inter legendás csatára szerint az Arsenal nem is angol csapat















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!