Nem adják a szigeteket

A szigetek eladásával nem lehet megoldani a válságot – jelentette ki a görög miniszterelnök a német kancellárral folytatott megbeszélése után. Korábban német parlamenti képviselők azt javasolták a görög kormánynak, hogy tegyen pénzzé mindent, amit csak tud: például a Görögországhoz tartozó kisebb szigetek egy részét is.

MNO
2010. 03. 06. 14:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A görög miniszterelnök hiába utazott Berlinbe és Luxemburgba, egyik helyen sem jutott pénzügyi támogatáshoz. Jeórjiosz Papandreu a hét végén Párizsban, a jövő hét elején pedig Washingtonban tárgyal. Görög kormánytisztviselők jelezték, hogy Görögország a Nemzetközi Valutaalaphoz fordul, ha nem kap megfelelő támogatást európai partnereitől.

(hírTV)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.