Két 14 és egy 15 éves fiú március 7-én, a kora esti órákban elindult Miskolc utcáin, és a szürkületben sötét terveket szőttek. Gyakorlatilag azoktól, akik az útjukba akadtak, elvették az értékeiket.
Először egy 21 éves férfitól vették el a mobiltelefonját és a kabátját, miután a sértett mellkasához szorítottak egy kést. Ezt követően egy újabb telefont loptak el egy nőtől, ekkor azonban nem léptek fel erőszakosan. A harmadik bűncselekményt még este nyolc óra előtt követték el szinte ugyanúgy, mint az elsőt.
A miskolci rendőrkapitányság ügyeletére érkezett bejelentéseket követően minden bevethető rendőr elindult a „forró nyomon”. A nyomozók és a járőrök munkáját a térfigyelő kamerarendszer is támogatta, így rövid idő alatt elfogták a fiatalkorú rablókat.
(police.hu)
Izraeli hírszerzés: elkerülhető lett volna a Hamász támadása















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!