A hangok parancsára csecsemőt, gyerekeket gyilkolt

Tüzet nyitott egy férfi szerdán egy chicagói házban, négy ember – egy nő és három gyermek – életét vesztette – közölte a rendőrség.

MNO
2010. 04. 15. 4:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A fegyveres, akit több mérfölddel arrébb, másfél óra múlva elfogtak, elmondta: azután kezdett el lövöldözni, hogy hangokat hallott, amelyek felszólították, ölje meg a családját – közölte a vizsgálatot vezető illetékes.

A rendőrség szerint az elkövető valamilyen rokoni kapcsolatban állt az áldozatokkal. Amina Greer rendőrségi szóvivő nem zárta ki, hogy családi vita előzhette meg a lövöldözést.

A héthónapos kisfiút, a 3, illetve 16 éves kislányt és a nőt a rendőrség holtan találta meg a házban. Két másik személy megsérült a lövöldözésben.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.