FKF-botrány: hamarosan megkezdődnek a kihallgatások
A rendőrség akkor is megindította volna a nyomozást a Fővárosi Közterület-fenntartó (FKF) Zrt.-nél, ha a hírTV nem hozza nyilvánosságra a vállalat gyanús ügyeit. Ezt állítja a BRFK szóvivője, aki szerint hamarosan a kihallgatások is megkezdődnek. Az FKF Zrt. kettős politikai irányításáról, Hagyó Miklós szocialista főpolgármester-helyettesnek és Mesterházy Ernő, Demszky főtanácsadójának az utasításairól még februárban tett vallomást a cég vezérigazgatója.• FKF-botrány: mit tudott a XVIII. kerületi alpolgármester?
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!