Fogva tartották és bántalmazták a prostituáltat

Akarata ellenére kocsiba ültették a prostituáltat, majd egy kecskeméti lakásban fogva tartották, és bántalmazással kényszerítették, hogy prostitúciós tevékenységet végezzen.

MNO
2010. 04. 22. 6:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kecskeméti rendőrkapitányság személyi szabadság megsértése bűntett elkövetése miatt nyomozást rendelt el egy 20 éves kecskeméti nő feljelentése alapján egy 25 éves nagykőrösi férfi és ez idáig ismeretlen társa ellen, akik megalapozottan gyanúsíthatók azzal, hogy 3-4 nappal ezelőtt a nőt Kecskemét külterületén, a 44-es számú főút reptér utáni szakaszán, ahol prostituáltként dolgozott, akarata ellenére gépkocsiba ültették, és egy kecskeméti lakásban fogva tartották, ahol bántalmazással arra akarták rákényszeríteni, hogy részükre prostitúciós tevékenységet végezzen.

(police.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.