A forgalmi akadály a 18-as, a 19-es és a 41-es villamost érinti a Szent Gellért rakparton, járatpótlásra azonban nincs szükség, mert a felpúposodott szakasz mindkét végén el tudnak indulni visszafelé a villamosok, és így folyamatosan közlekedhetnek. A kimaradó rövid szakaszon a 7-es buszok szállítják az utasokat – közölte Takács.
A sín felfelé görbülését az éjszakai és a kora délutáni hőmérséklet közötti viszonylag nagy különbség okozta. A helyreállítás nem vesz igénybe sok időt. A szakemberek kivágják a felpúposodott darabot, majd összehegesztik a sínt, és hamarosan újraindulhat a villamosközlekedés – tette hozzá a BKV fődiszpécsere.
(MTI)
Új repülőgép-hordozót épít Franciaország















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!