A desszert buktatta le

Drága desszertek juttattak nem sokkal a szabadulása után ismét börtönbe egy 25 éves csurgói férfit, aki két napon belül – két sikeres lopást követően – harmadszor is visszatért ugyanabba az üzletbe, ám akkor már vártak rá – közölte a rendőrség hétfőn.

MNO
2010. 05. 17. 9:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az utolsó próbálkozásnál – az üzlet tulajdonosának közreműködésével – érték tetten a rendőrök az édesszájú tolvajt, akiről kiderült, hogy büntetett előéletű, és csak pár hete szabadult feltételesen – közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata. A közlemény szerint a többszörösen visszaeső desszert-tolvajnak meglehetősen „sokba került” az édesség utáni vágya, ugyanis a bíróság gyorsított eljárásban 1 év 4 hónapi börtönbüntetésre ítélte, valamint feltételes szabadságát is megszüntette.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.