Kótait leléptették

Kótai Mihály vereséget szenvedett a grúz Avtandil Hurczidzétől, miután sérülés miatt leléptették a Boksz Világszövetség (WBA) középsúlyú interkontinentális övéért vívott mérkőzésen péntek késő este.

MNO
2010. 05. 22. 8:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A magyar öklözőre háromszor is rászámolt a mérkőzésvezető, aki a nyolcadik menetben már nem látta értelmét a folytatásnak.

Kótai Mihályt sérülés miatt léptették le a Kijevben rendezett, 12 menetesre kiírt mérkőzésen. A bokszoló 41. profi meccsét vívta, 36 győzelem és egy döntetlen mellett ez volt a negyedik veresége.

(sporthirado.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.