Szekeres mindennel meg van elégedve és célokat tűz ki + Képriport
Magyarországnak vezető szerepe lett a NATO-ban az elmúlt négy évben, mert a honvédség modern, telepíthető haderővé fejlődött, amely képes Magyarországon kívül is tartós műveletekre – mondta Szekeres Imre ügyvezető miniszter a honvédelem napján tartott ünnepségen pénteken Budapesten.• Központosítják a HM beszerzéseinek egy részét • Hende: Helyre fogom állítani a rendet és a fegyelmet• HM-botrány: Szekeres továbbra sem érzi felelősnek magát • „...a dandártábornok azt mondta, hogy neki pénz kell...”
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!