Az eddig tévedhetetlennek bizonyult, angol születésű nyolclábú óriási népszerűségnek örvend Németországban, miután eddig a Nationalelf összes győzelmét, sőt a még a második csoportkörben a szerbektől elszenvedett vereséget is helyesen tippelte meg. Gondozói kedden előkészítették az ezúttal a spanyol, illetve a német zászlóval díszített etetőket, de Paul ezúttal – némi hezitálás után – az ibériai lobogóval ellátott dobozból vette ki az eleséget.
A polip döntését több helyi televíziós adó is élőben közvetítette, de a kommentátorok felhívták a figyelmet arra, hogy Paul korábban már tévedett egyszer: a 2008-as Európa-bajnokság döntője előtt a németeket választotta, a finálét azonban a spanyolok nyerték 1-0-ra.
(bumm.sk)
Áldott és kegyelemteljes karácsonyt kívánunk olvasóinknak!















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!