Nem kapott segélyt, ütött, és nem bánta meg

Megpofozta a vajszlói jegyzőt egy helybéli asszony, mert nem utaltak neki segélyt. A rendőrök kedden, az eset után rögtön elfogták – tájékoztatott a rendőrség szerdán.

MNO
2010. 07. 07. 12:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kihallgatáson azt mondta, nem bánt meg semmit, a pofon szerinte kijárt. A jegyző nem sérült meg komolyabban. Az asszony ellen hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt indult eljárás, tettéért akár három év szabadságvesztést is kaphat.

(police.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.