Vuvuzelán gyakoroltak a hercegnők is + Képek

Senki nem mondhatja, hogy a holland királyi ház tagjai nem veszik ki a részüket a csapat buzdításából: a három hercegnő, Catharina-Amalia (6 éves), Alexia (5) és Ariane (3) hétfőn külön „vuvuzela-tanfolyamon” vett részt a királyi család wassenaari nyári rezidenciáján.

MNO
2010. 07. 06. 15:04
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A brazilok elleni meccset is együtt nézték a szüleikkel – mondta az udvar egyik szóvivője, és ügyelnek arra, hogy mindig legyen rajtuk valamilyen narancssárga színű ruhadarab. Édesapjuk, a trónörökös Vilmos Sándor herceg egyébként a helyszínen szurkol majd az Uruguay elleni elődöntőben.

Fotók: Reuters


(nb1.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.