Konyhakéssel kergette ki a gyerekeket a játszótérről

Húszcentis konyhakéssel a kezében, trágár szavakkal kergette el a gyerekeket a játszótérről egy nyugdíjas férfi Szentlőrincen kedden.

MNO
2010. 09. 15. 10:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ebéd közben zavarták meg, ettől lett ideges. A játszótérről mindenki futva menekült, pillanatok alatt kiürült, és csönd lett. Valaki hívta a rendőröket, a nyugdíjas férfit a lakásán fogták el. Vallomást tett, azt mondta, a látszat ellenére szépen szólt rájuk. Fegyveresen elkövetett garázdaság miatt indult eljárás ellene.

(police.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.