A munkások a negyedik szinten betonoztak, amikor leszakadt a vaselemekkel merevített szerkezet. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a vasalt betonszerkezet nem a munkásokra zuhant, mert a betonozók leestek a mellette lévő épület harmadik szintjére, mintegy négy métert zuhanva.
Lázár Miklós alezredes, a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság megelőzési osztályának vezetője elmondta: kiemelt riasztással, nagy erőkkel vonultak a helyszínre, emelőkocsit is vittek magukkal, de szerencsére nem kellett beavatkozniuk, mert a törmelékek közé nem szorult senki.
Komoróczy Zoltán, a mentőszolgálat parancsnoka közölte: egy sérültnek eltört a keze, így ő súlyos sérültnek számít. Az öt sérültből összesen négyet szállítottak a debreceni Kenézy-kórház baleseti sebészetére. Három munkás állapotáról a röntgenfelvételek után tudják megmondani, milyen fokú a sérülésük.
(MTI)

Mohács, Berlin, Szent István – Évszámok, amiket illene tudni