A jármű eddig ismeretlen okból ment neki a belterületen álló ház falának, s közben megsértette a gázcsonkot, vagy a gázvezetéket – mondta Kovács Viktória, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A gázszivárgás körülményeit a helyszínre érkező tűzoltók, illetve a gázművek szakemberei mérik fel, egyúttal gondoskodnak a szivárgás megszüntetéséről is – tette hozzá.
A baleset során a gépkocsiban ülők egyike könnyebben megsérült. Azt, hogy hányan voltak az autóban, még nem tudni – mondta a szóvivő.
(MTI)
„A bűnt nem lehet mentegetni, de a bűnbánónak meg kell bocsátani” – Interjú a Parma Fidei díjjal kitüntetett Reisz Pál ferences atyával














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!