Reggel még vigyenek magukkal esernyőt

Többnyire erősen felhős vagy borult lesz az ég, reggelig főként északon, délutántól északnyugat felől egyre nagyobb területen felszakadozik, csökken a felhőzet. Többfelé, több alkalommal várható eső, zápor, majd szerda délutántól egyre kevesebb helyen valószínű csapadék. Főként a Dunántúlon helyenként megerősödik, kedden néhol viharossá fokozódik az északnyugati szél.

MNO
2010. 10. 19. 16:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 3, 8, a legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán 6, 11 fok között alakul.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.