Az év képei – Teher

A Reuters fotósai évente több mint félmillió képet készítenek. Sok kép egy-egy eseményen készül, mások olyan pillanatokat kapnak el, amelyek az emberi lét különböző aspektusait tárják elénk. Összegyűjtöttünk tíz képet az idei év terméséből.

MNO
2010. 12. 28. 18:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.



Harry herceg leesett a lováról, amikor pólómeccset játszottak New Yorkban.



Egy kislány egy műanyag csövet visz a vállán a Costa Rica-i Barrio del Carmen nyomornegyed kiürítésekor. Több mint 800 ember kényszerült elhagyni otthonát az árvíz miatt.

Gumilövedék sebesített meg egy embert, amikor a paraguayi Acepar gyár bezárása ellen tiltakoztak a munkások.

Fotó: Reuters

A Konzervatív Párt londoni székházának ablakait törik be a demonstrálók. A diákok a magasabb tandíj miatt tüntettek.

Egy afgán férfit vettek őrizetbe az amerikai tengerészgyalogosok egy tálib lázadókkal vívott harc után a Talibjan bázison.

Rovarok repülnek egy dél-indiai város szélén felhalmozott szemét felett.

Egy uruguayi szurkoló könyököl ki az ablakon, a labdarúgó-válogatott csatárának, Diego Forlánnak a poszterével, miután a 2010-es világbajnokság elődöntőjében Uruguay Hollandiával meccselt. Uruguay kikapott.

Egy hondurasi bevándorló kapaszkodik egy tehervonatra, mely az Egyesül Államok határa felé robog. Minden nap több száz közép-amerikai bevándorló próbál Mexikóból az Egyesült Államokba szökni.

A skót Grace Reid versenyez a nők toronyugró játékán Új-Delhiben.

Fotó: Reuters

Villám cikázott a Strip kaszinó felett, amikor vihar haladt át a Las Vegas-völgyön.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.