Késve érkeztek a dokumentumok, elhalasztják a választást

Elhalasztották a parlamenti választások megtartását Nigéria fővárosában, miután késve érkeztek meg a voksolás lebonyolításához szükséges dokumentumok – közölte szombaton a választási bizottság szóvivője.

MNO
2011. 04. 02. 11:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Afrika legnépesebb országában szombaton reggel kezdődtek meg a parlamenti választások. A főváros, Abuja mellett a Niger folyó deltájában fekvő szövetségi államokban is hasonló problémák jelentkeztek: a szóvivő szerint valószínű, hogy ezekben az államokban is későbbre fogják halasztani a szavazást.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.