Meghalt egy magyar, a gázoló elmenekült

Halálos közúti balesetet szenvedett egy magyar motoros Ausztriában – közölte pénteken a burgenlandi rendőrkapitányság.

MNO
2011. 04. 01. 9:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy szemtanú leírása szerint csütörtökön este Eltendorf és Poppendorf között egy mellékútról egy személygépkocsi kanyarodott rá a 65-ös számú főútra, majd összeütközött a főútvonalon közlekedő motorossal. A szemtanú szerint az ütközés után az autó vezetője elhajtott a helyszínről. A motorost, egy 33 éves férfit a szemtanú találta meg mozdulatlanul az út szélén fekve, a motor az árokban hevert. A húszéves nő értesítette a mentőket, de ők nem tudtak segíteni a motoroson. A férfi a helyszínen meghalt. Az ügyészség boncolást és szakértői vizsgálatot rendelt el.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.