A kamion nem adott elsőbbséget a védett úton haladó személyautónak. A helyszínelés és műszaki mentés befejezéséig az érintett szakaszon félpályás útzár van érvényben, de jelentősebb torlódásra nem kell számítani – mondta Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
(MTI)
Kamion személyautóval karambolozott Ceglédnél
Egy ember súlyos, kettő könnyebb sérülést szenvedett csütörtök délelőtt a 4-es főút újszászi elágazásánál, ahol egy kamion és egy személyautó ütközött össze – közölte a rendőrség.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!