A 45 éves szakember már a harmadik tréner, aki egy év alatt megfordul a spliti csapatnál, amely 17 pontos hátránnyal végzett a sorozatban hatodszor bajnoki címét begyűjtő Dinamo Zagreb mögött. A játékosként 1994-ben világbajnoki negyedik Balakov korábban a bolgár Csernomorecet irányította, s rövid ideig dolgozott a svájci Grasshoppersnél is, most a Hajduknál Ante Mise helyét veszi át, aki az idény utolsó öt mérkőzésén vezette az együttest.
A bajnok és kupagyőztes Dinamo ugyancsak edzőt cserélt a szezon végén: a klubvezetéssel összekülönbözött bosnyák Vahid Halilhodzicot a korábban Zágrábban futballozó Krunoslav Jurcic váltotta.
(MTI)
Nagy feladat elé néz az egykori bolgár sztár
A korábbi bolgár válogatott Kraszimir Balakov lesz a horvát labdarúgó-bajnokságban másodikként zárt Hajduk Split vezetőedzője – értesült a horvát média pénteken.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!