Nicolas Sarkozy hangsúlyozta, hogy elő kell segíteni a kreativitás kibontakozását a világhálón, ám „a mi demokráciánkban a kormányok a közakarat egyetlen legitim képviselői”. A szabad piacnak megvannak „a saját szabályozási módjai, de semmilyen csere nem igazán szabad, ha az abban résztvevők számára a feltételek nem egyenlők” – hangoztatta a francia elnök több száz üzletember, köztük a Google, a Facebook és a Microsoft vezetői előtt.
(MTI)
„Sarko” keményen fogalmazott
A kormányoknak kell lefektetni és betartani az internetre vonatkozó szabályokat a francia elnök szerint, aki kedden a világ informatikai nagyhatalmait, az úgynevezett e-G8-akat látta vendégül Párizsban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!