Átalakulás a Várban

Bontani kezdték a volt Honvédelmi Minisztérium budai Várban álló épülete déli szárnyának egy részét – nyilatkozta lapunknak az I. kerületi önkormányzat sajtóreferense. Az elbontott épületrész helyén ideiglenes falat emelnek, az üresen maradó területet pedig füvesítik. Az épület északi homlokzata érintetlen marad, a végső hasznosításról még nem született önkormányzati döntés

Koncz György
2002. 04. 15. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.