Kiégett három személyautó egy fővárosi II. kerületi garázsban szombaton. A lángoló helyiségből tíz gázpalackot vittek ki a tűzoltók.
A három autó mellett összesen tíz – két propán-bután gázt, több acetilént és oxigént tartalmazó – palack is volt a garázsban. Egy acetilén- és egy oxigénpalackot a tűzoltók a lángok közül mentettek ki, a két felforrósodott tartályt mesterlövészek lőtték ki, hogy elkerüljék a robbanást.
Az acetilént tartalmazó palackok különösen veszélyesek, robbanás esetén rombolóerejük igen nagy, a detonációt követően akár száz méterre is elrepülhetnek. A tűz okait még vizsgálják.
Arra ébredt a férfi, hogy a felesége két éles késsel a kezében térdel felette, lett is botrány az ügyből














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!