Röviden

További kiállás a rádió mellett Csaknem száz magyar értelmiségi utasítja vissza a Magyar Rádiót és az intézmény elnökét érő alaptalan vádakat. Szerintük a rádió műsorpolitikája a közszolgálatiság követelményeinek megfelel. Úgy vélik, a balliberális újságírók, szerkesztők politikai véleménye dominál a magazin-, illetve háttérműsorokban. Csütörtökön többtucatnyi ismert közéleti személyiség vette védelmébe a közrádiót. (MN) Távozik Blair szóvivője? Állítólag hivatalosan is bejelentette távozási szándékát a brit kormányfő első számú sajtószóvivője és politikai szövetségese, Alastair Campbell, akinek neve elválaszthatatlanul összekapcsolódott a munkáspárti kormány eddigi legsúlyosabb belpolitikai válságával – jelentette tegnap a BBC. A Downing Street-i miniszterelnöki hivatal azonnal cáfolta a londoni rádió értesülését. (MTI)

MN
2003. 07. 25. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.