Röviden

Putyin simán győzne Magabiztosan nyerne Vlagyimir Putyin orosz elnök, ha most vasárnap rendeznék meg a jövő márciusban esedékes elnökválasztást – derült ki a Közvélemény-alapítvány által végzett felmérés nyilvánosságra hozott eredményéből. Az 1500 orosz választópolgár körében végzett friss közvélemény-kutatás azt mutatja, hogy a szavazók közel fele (49 százaléka) Putyinra adná voksát, ezzel szemben a kommunista Gennagyij Zjuganov csak 13 százalékot érne el. (MTI) Járai-interjú a FAZ-ban Hatalmas hibának nevezte a forint június eleji leértékelését Járai Zsigmond, az MNB elnöke a Frankfurter Allgemeine Zeitungnak adott interjúban. Mint rámutatott, a piacok nem ismerték fel, hogy a jegybank azt akarta jelezni: az euró 240 forintos árfolyamánál nem engedi tovább erősödni a forintot. A lap szerint Járai most annak szurkol, hogy Magyarország euróstratégiája nehogy újra nem kívánt eredményeket hozzon. (MTI)

MTI
2003. 07. 24. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.