A hivatal nem kommentál

2003. 08. 03. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nem kívánta kommentálni lapunk azon értesülését a nemzetbiztonsági államtitkár hivatala, miszerint a Budapesti Katonai Ügyészség tanúként hallgatta ki Tóth András államtitkárt a maffiaellenes központ bűnpártolással gyanúsított főigazgatójának ügyében. Mint azt már közöltük: Bácskai János tábornok ellen a brókerbotránnyal összefüggésben indult büntetőeljárás három, Kulcsár Attilával folytatott telefonbeszélgetésének jegyzőkönyve alapján. Az már bizonyos, hogy Bácskai korábban, Magyarországon találkozott a brókerrel, és ellentétben a sajtóhírekkel, nem járt Bécsben Kulcsárnál. Bácskai a brókerügy kapcsán személyesen kereste meg Tóth Andrást, akit tájékoztatott kapcsolatukról. Úgy tudjuk azonban, Tóth az ügyészségen azt állította, hogy a találkozót ő kezdeményezte Bácskaival. A maffiaellenes központ felfüggesztett főigazgatója azonban ezzel ellentétes vallomást tett.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.