Demonstrációt tartott a demokráciáért és a sajtó szabadságáért a Jobbik Magyarországért Mozgalom és a Honfoglalás 2000 Egyesület. A tiltakozás mintegy másfél ezer ember részvételével, békés körülmények között zajlott. Mint ismeretes, a Magyar Televízió megszüntette az utolsó konzervatív értékrendet képviselő műsort, az Éjjeli menedéket.
A közszolgálati televízió kordonnal körbekerített székháza előtt taps és hangos ováció kíséretében az emelvényre lépett Kondor Katalin is. A rádió sokat bírált elnöke kijelentette, nem szokott politikai rendezvényeken felszólalni, azonban most a vélemény és a tájékoztatás szabadságáról van szó, amit a politika a demokrácia álarca mögé bújva próbál eltiporni.
A Magyar Rádió Közalapítvány kuratóriumának kormánypárti tagjai azt közölték: Kondor felszólalása a politikai rendezvényen veszélyezteti az általa vezetett intézmény pártatlan működését.

Eladó a vármegye legkisebb háza – különleges ajánlat Vérteskethelyről